• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IGN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IGN. Jeżeli chcesz otworzyć plik IGN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IGN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe RoboHelp Ignore List Format Adobe Systems

Co to jest plik IGN?

Plik utworzony przez RoboHelp, program służący do tworzenia dokumentów pomocy dla systemu Windows. Zapisuje listę słów, które są ignorowane, gdy użytkownik pomocy wyszukuje dokumentację pomocy. Zapisano w formacie zwykłego tekstu.

Jak otworzyć plik IGN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IGN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IGN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IGN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IGN

Inne problemy z plikiem IGN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IGN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IGN:

  • plik IGN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IGN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IGN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik