• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik IFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
InfoSlips Secure Information Package Format InfoSlips

Co to jest plik IFS?

Plik IFS to interaktywny dokument wygenerowany przez InfoSlips, program e-billingowy służący do wysyłania dokumentów finansowych klientom. Zawiera dokument taki jak biuletyn, oświadczenie kwartalne, pakiet powitalny, komisja prowizji lub list.

InfoSlips jest używany przez duże organizacje takie jak Microsoft, Mercedes-Benz, Investec i Sanlam. Firmy te korzystają z programu do tłumaczenia "płaskich" dokumentów w bezpieczne, interaktywne dokumenty IFS dla swoich klientów.

Pliki IFS można wyświetlać za pomocą bezpłatnego programu InfoSlips ForMe Viewer lub w przeglądarce internetowej przy użyciu programu InfoSlips online.

Jak otworzyć plik IFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IFS

Inne problemy z plikiem IFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IFS:

  • plik IFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik