• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IES

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IES. Jeżeli chcesz otworzyć plik IES, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IES

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IESNA Photometric Data Format Illuminating Engineering Society

Co to jest plik IES?

Plik danych utworzony w standardowym formacie fotometrycznym IES (Illuminating Engineering Society). Zawiera pomiary wielkości światła i światła. Zazwyczaj używany do symulacji systemów oświetleniowych w budynkach przed ich zainstalowaniem.

Pliki IES są również wykorzystywane do badania oświetlenia źródłowego dla dróg i innych miejsc na zewnątrz. Są one powszechnie publikowane przez producentów oświetlenia.

Jak otworzyć plik IES?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IES jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IES z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IES którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IES

Inne problemy z plikiem IES

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IES nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IES:

  • plik IES którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IES z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IES nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik