• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik IDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Internet Database Connector Document Format Microsoft

Co to jest plik IDC?

Składnik serwera sieci Web usług internetowych programu Microsoft IIS (IIS), który umożliwia dostęp do bazy danych zgodnej z ODBC. Zawiera zapytania wysyłane do bazy danych, często generowane przez użytkownika poprzez stronę sieci Web.

Wyniki kwerendy bazy danych są umieszczane w pliku rozszerzenia HTML (.HTX) i przesłane do przeglądarki internetowej użytkownika.

Jak otworzyć plik IDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IDC

Inne problemy z plikiem IDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IDC:

  • plik IDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik