• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik IDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Developer Intermediate Debug Format Microsoft

Co to jest plik IDB?

Pliki pośrednie utworzone przez program Visual Studio, na przykład Visual C ++, podczas procesu debugowania. Zapisuje stan kompilatora i służy do minimalnego odtworzenia programu i przyrostowych kompilacji.

Jak otworzyć plik IDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IDB

Inne problemy z plikiem IDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IDB:

  • plik IDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik