• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Icon Library Format Microsoft

Co to jest plik ICL?

Zawiera kolekcje ikony, które można zastąpić istniejącymi ikonami. Może być stosowany do skrótów systemu Windows (np. Plików .LKK), ale nie do plików programów.

Aby zmienić ikonę pliku, kliknij prawym przyciskiem myszy plik, wybierz "Właściwości", a następnie kliknij przycisk "Zmień ikonę". Następnie można przeglądać pliki ICL i wyświetlić dostępne ikony w bibliotece. Jeśli znajdziesz ikonę, którą chcesz, możesz ją wybrać i przydzielić jej do pliku.

Jak otworzyć plik ICL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICL

Inne problemy z plikiem ICL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICL:

  • plik ICL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik