• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IBRO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IBRO. Jeżeli chcesz otworzyć plik IBRO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IBRO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IncrediBots Robot Format IncrediBots

Co to jest plik IBRO?

Plik używany przez IncrediBots, robot fizyki gra logiczna napisana w programie Flash. Zapisano w formacie tekstowym i zawiera właściwości dla skonstruowanego robota. Służy do zapisywania niestandardowych robaków utworzonych w Edytorze zadań.

Oprócz zapisywania plików robota za pomocą pliku & rarr. Zapisz ..., pliki IBRO można również zapisać, wybierając "Eksportuj" i kopiując i wklejając tekst do nowego pliku tekstowego z rozszerzeniem ".Ibro". Można je również wczytać do gry, wklejając tekst do okna ładowania robota.

IncrediBots to program Flash, który działa jako plik .SWF w przeglądarce internetowej. Dlatego do zainstalowania gry należy zainstalować program Adobe Flash Player.

Jak otworzyć plik IBRO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IBRO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IBRO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IBRO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IBRO

Inne problemy z plikiem IBRO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IBRO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IBRO:

  • plik IBRO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IBRO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IBRO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik