• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IBATEMPLATE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IBATEMPLATE. Jeżeli chcesz otworzyć plik IBATEMPLATE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IBATEMPLATE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBooks Author Template Format Apple

Co to jest plik IBATEMPLATE?

Szablon tworzenia książek stworzony przez program iBooks Autor, program służący do tworzenia cyfrowych książek dla Apple iPad. Zapewnia ustawienia fabryczne, takie jak układ strony i ustawienia czcionek. Używany jako punkt wyjścia do projektu książki (plik .IBA).

iBooks Autor zawiera kilka szablonów z instalacją programu.

Po ukończeniu iBooka można go przesłać bezpośrednio do iPada w formacie .IBOOKS lub przesłać do firmy Apple iBookstore przy użyciu formatu .ITMSP.

Jak otworzyć plik IBATEMPLATE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IBATEMPLATE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IBATEMPLATE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IBATEMPLATE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IBATEMPLATE

Inne problemy z plikiem IBATEMPLATE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IBATEMPLATE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IBATEMPLATE:

  • plik IBATEMPLATE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IBATEMPLATE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IBATEMPLATE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku IBATEMPLATE
IBATEMPLATE do IBOOKS