• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IAM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IAM. Jeżeli chcesz otworzyć plik IAM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IAM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Autodesk Inventor Assembly Format Autodesk

Co to jest plik IAM?

Zespół 3D CAD utworzony za pomocą programu Autodesk Inventor. Służy do projektowania cyfrowych prototypów 3D i integracji dokumentów 2D AutoCAD w środowisku 3D. Zawiera zestaw wielu części (.IPT) plików.

Jak otworzyć plik IAM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IAM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IAM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IAM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IAM

Inne problemy z plikiem IAM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IAM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IAM:

  • plik IAM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IAM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IAM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik