• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IAA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IAA. Jeżeli chcesz otworzyć plik IAA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IAA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
INTUS Audio Format PCS Systemtechnik

Co to jest plik IAA?

Plik używany przez terminale INTUS, służące do zarządzania kartotekami przez pracowników, kontroli dostępu i zbierania danych. Zapisuje archiwum plików dźwiękowych, które są używane do wysyłania dźwięków z terminala. Służy do łączenia wszystkich plików audio razem dla terminala.

Pliki IAA są przechowywane w formacie skompresowanym i są kompresowane za pomocą algorytmu Deflate.

Jak otworzyć plik IAA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IAA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IAA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IAA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IAA

Inne problemy z plikiem IAA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IAA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IAA:

  • plik IAA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IAA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IAA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik