• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku I02

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem I02. Jeżeli chcesz otworzyć plik I02, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku I02

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Disk Image Format DVD Shrink

Co to jest plik I02?

Trzeci plik grupy plików obrazów dysku zapisanych przez DVD Shrink. Kompresuje dane na płycie DVD-Video tak, aby mieściła się na pojedynczym dysku DVD-R. Zwykle zapisywane w ramach sekwencji plików. Na przykład .I00 jest pierwszym rozszerzeniem pliku .I01 to drugie rozszerzenie pliku, trzeci plik kończy się na I02 itd. Wszystkie pliki współpracują w celu utworzenia kompletnych danych na dysku.

Zwykle zapisane wraz z odpowiadającym im plikiem .MDS, który definiuje strukturę danych na dysku.

Jak otworzyć plik I02?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku I02 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi I02 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem I02 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik I02

Inne problemy z plikiem I02

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem I02 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami I02:

  • plik I02 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku I02 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik I02 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik