• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku I00

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem I00. Jeżeli chcesz otworzyć plik I00, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku I00

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split MDS Disk Image Format DVD Shrink

Co to jest plik I00?

Pierwszy plik grupy plików obrazów dysku zapisanych przez DVD Shrink. Zaprojektowany tak, aby pasował do płyty DVD-Video na pojedynczej płycie DVD-R. Zwykle zapisywane jako sekwencja plików, iE ".I00, .I01, .I02 itd."

Zapisane również z odpowiednim plikiem .MDS, który definiuje strukturę danych na dysku.

Jak otworzyć plik I00?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku I00 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi I00 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem I00 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik I00

Inne problemy z plikiem I00

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem I00 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami I00:

  • plik I00 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku I00 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik I00 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik