• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HXK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HXK. Jeżeli chcesz otworzyć plik HXK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HXK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Help 2 Keyword Index Format Microsoft

Co to jest plik HXK?

Plik używany przez Microsoft Pomoc 2.X projektów. Określa informacje o tym, jak zorganizowany jest indeks pomocy. Często używane do słów kluczowych, kontekstowych i innych indeksów pomocy zdefiniowanych w zestawie dokumentacji pomocy .HXS.

Starsze wersje Visual Studio, w tym w latach 2005 i 2008, korzystały z Pomocy Microsoft 2.X jako standardowego formatu pomocy. Jednak program Visual Studio 2010 i późniejsze nie są już obsługiwane przez firmę Microsoft 2.x.

Jak otworzyć plik HXK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HXK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HXK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HXK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HXK

Inne problemy z plikiem HXK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HXK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HXK:

  • plik HXK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HXK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HXK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik