• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HXE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HXE. Jeżeli chcesz otworzyć plik HXE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HXE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Help 2 Sample Definition Format Microsoft

Co to jest plik HXE?

Plik używany przez pomoc Microsoft Help 2 help. Zawiera informacje o przykładowych plikach, które można umieścić w pakiecie dokumentacji pomocy, na przykład przykładach kodu źródłowego. Umożliwia skopiowanie przykładowych plików do ostatecznego pliku pomocy .HXS.

Jak otworzyć plik HXE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HXE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HXE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HXE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HXE

Inne problemy z plikiem HXE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HXE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HXE:

  • plik HXE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HXE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HXE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik