• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HXA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HXA. Jeżeli chcesz otworzyć plik HXA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HXA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Help Attribute Definition Format Microsoft

Co to jest plik HXA?

Plik używany przez Pomoc Microsoft 2.X. Zawiera listę par name-value, które umożliwiają filtrowanie dokumentacji pomocy w oparciu o kryteria wyszukiwania użytkowników. Zapisano w formacie XML.

Jak otworzyć plik HXA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HXA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HXA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HXA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HXA

Inne problemy z plikiem HXA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HXA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HXA:

  • plik HXA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HXA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HXA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik