• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HWS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HWS. Jeżeli chcesz otworzyć plik HWS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HWS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Hedgewars Saved Game Format Hedgewars Project

Co to jest plik HWS?

Zapisana gra stworzona przez Hedgewars, darmową grę zwracającą się do gry, podobną do gier z serii Worms, ale z jeżkami zamiast robaków. Zapisuje postępy na mapie, w tym zdrowie każdego jeża, przedmiotów zapasów i strzałów.

Hedgewars domyślnie tworzy domyślną grę o nazwie "LastRound". Ta zapisana gra może zostać użyta do wznowienia ostatnio wykonanej mapy.

Jak otworzyć plik HWS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HWS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HWS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HWS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HWS

Inne problemy z plikiem HWS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HWS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HWS:

  • plik HWS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HWS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HWS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik