• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HWMAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HWMAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik HWMAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HWMAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Hedgewars Drawn Map Format Hedgewars Project

Co to jest plik HWMAP?

Plik mapy stworzony przez Hedgewars, darmową grę strategiczną podobną do serii Worms. Zapewnia mapę ręcznie rysowaną, która jest tworzona za pomocą edytora w grze. Służy do zapisywania niestandardowych map użytkowników.

Mapy narysowane można tworzyć, wybierając grę wieloosobową, klikając pole podglądu mapy, a następnie rysując za pomocą dostarczonego narzędzia ołówkiem. Kliknij przycisk Zapisz, aby zapisać mapę i przycisk Ładuj, aby je załadować.

Jak otworzyć plik HWMAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HWMAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HWMAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HWMAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HWMAP

Inne problemy z plikiem HWMAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HWMAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HWMAP:

  • plik HWMAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HWMAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HWMAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik