• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HUH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HUH. Jeżeli chcesz otworzyć plik HUH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HUH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HydroCAD Unit Hydrograph Definitions Format HydroCAD Software Solutions

Co to jest plik HUH?

Plik definicji używany przez HydroCAD, program CAD do odwadniania wody. Zawiera definicje hydrograficzne jednostek, które przewidują odpływ wody z krótkich opadów deszczu. Zapisane w formacie tekstowym ASCII. Reprezentuje jeden z kilku plików w ogólnym projekcie HydroCAD.

Pliki HUH są kompatybilne z wersjami HydroCAD.

Jak otworzyć plik HUH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HUH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HUH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HUH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HUH

Inne problemy z plikiem HUH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HUH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HUH:

  • plik HUH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HUH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HUH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik