• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HTZ4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HTZ4. Jeżeli chcesz otworzyć plik HTZ4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HTZ4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HyperMaker Publication Format Bersoft

Co to jest plik HTZ4?

Publikacja lub eBook utworzony z dokumentu .HTML przy użyciu programu HyperMaker, profesjonalnego kompilatora witryny. Zawiera tekst i media powiązane, takie jak obrazy, filmy wideo, animacje Flash i pliki PDF.

Większe wersje programu HyperMaker korzystają z rozszerzenia .HTZ5.

Jak otworzyć plik HTZ4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HTZ4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HTZ4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HTZ4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HTZ4

Inne problemy z plikiem HTZ4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HTZ4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HTZ4:

  • plik HTZ4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HTZ4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HTZ4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik