• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HTXT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HTXT. Jeżeli chcesz otworzyć plik HTXT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HTXT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Hanvon WISEreader E-book Format Hanvon

Co to jest plik HTXT?

format eBook używany przez urządzenia Hanvon WISEreader eReader. Często przechowuje tekst chiński i jest używany w chińskich książkach. Zapisano w formacie binarnym i może obejmować ochronę DRM. Nie można odczytać programów komputerowych Desktop, ale można je przesyłać do urządzenia za pośrednictwem połączenia USB.

Hanvon jest skrótem od "Hanwang", twórcy Hanvon eReaders.

Jak otworzyć plik HTXT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HTXT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HTXT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HTXT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HTXT

Inne problemy z plikiem HTXT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HTXT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HTXT:

  • plik HTXT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HTXT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HTXT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik