• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik HTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft FrontPage Database Results Microsoft

Co to jest plik HTX?

Dokument HTML, który korzysta z usługi indeksowania firmy Microsoft. Zawiera kod definiujący, w jaki sposób wyniki z bazy danych powinny być wyświetlane na stronie sieci Web. Często tworzony z oprogramowaniem Microsoft FrontPage Web development.

Pliki HTX powinny być zapisywane w tym samym katalogu co odpowiedni plik Internet Database Connector (.IDC). Zostaną przetworzone tylko przez serwer sieci Web obsługujący usługę indeksowania firmy Microsoft.

Jak otworzyć plik HTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HTX

Inne problemy z plikiem HTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HTX:

  • plik HTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik