• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HST. Jeżeli chcesz otworzyć plik HST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yahooo Messenger History Format N/A

Co to jest plik HST?

Zawiera historię wydarzeń związanych z określonym programem. Podobnie do pliku .LOG, ale może być używany w szerszym zakresie celów.

Pliki HST są tworzone przez różne programy, w tym Corel WordPerfect (do aktualizacji pisowni), Symantec Anti-Virus (do aktualizacji definicji wirusów), Garmin MotionBased (do śledzenia danych GPS), Netscape (dla historii przeglądania sieci WWW) i Yahoo! Messenger (dla historii czatu).

Jak otworzyć plik HST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HST

Inne problemy z plikiem HST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HST:

  • plik HST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik