• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HSK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HSK. Jeżeli chcesz otworzyć plik HSK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HSK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nimbus 7 SAMS Data Format Huskey Truss & Building Supply

Co to jest plik HSK?

Format danych używany do importowania danych o produktach do punktów sprzedaży (POS). Zazwyczaj generowane z danych zapisanych w arkuszu kalkulacyjnym Excel (plik .XLS). Używa unikalnej struktury składniowej, która identyfikuje elementy zamówienia, zawiera uwagi i informacje nagłówkowe. Każdy element zamówienia identyfikuje kod SKU, ilość, opis, cenę i koszt produktu.

Pliki HSK są zapisywane w zastrzeżonym formacie plików służącym do importowania danych w firmie Huskey Truss & Building Supply. Zawartość pliku można jednak wyświetlić w edytorze tekstowym.

Jak otworzyć plik HSK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HSK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HSK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HSK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HSK

Inne problemy z plikiem HSK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HSK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HSK:

  • plik HSK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HSK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HSK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik