• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HSF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HSF. Jeżeli chcesz otworzyć plik HSF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HSF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HOOPS Stream Format Tech Soft 3D

Co to jest plik HSF?

Plik utworzony w formacie strumieniowym HOOPS (HSF), formacie wydawnictwa CAD opracowanym przez firmę Tech Soft 3D do wizualizacji. Obsługiwane przez wtyczkę lub jako format wydawniczy przez kilka aplikacji CAD, w tym SolidWorks i CATIA v5.

OpenHSF został w dużej mierze zastąpiony technologią 3D PDF firmy Adobe, która umożliwia umieszczanie danych wizualizacji 3D w dokumentach .PDF. Inicjatywa OpenHSF promowała format strumienia HOOPS dopóki nie pojawiła się technologia wizualizacji PDF.

Jak otworzyć plik HSF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HSF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HSF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HSF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HSF

Inne problemy z plikiem HSF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HSF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HSF:

  • plik HSF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HSF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HSF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik