• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HRL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HRL. Jeżeli chcesz otworzyć plik HRL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HRL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Erlang Source Or Script Format Ericsson

Co to jest plik HRL?

Plik kodu źródłowego zapisany w Erlangu, języku programowania wykorzystywanym do opracowywania systemów czasu rzeczywistego do komunikacji błyskawicznej, e-commerce i telefonii komputerowej. Używany jako plik nagłówkowy dołączony do plików źródłowych Erlanga (rozszerzenie .ERL). Ogólnie używany do przechowywania makr udostępnianych przez różne składniki oprogramowania.

Jak otworzyć plik HRL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HRL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HRL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HRL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HRL

Inne problemy z plikiem HRL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HRL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HRL:

  • plik HRL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HRL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HRL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik