• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HRF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HRF. Jeżeli chcesz otworzyć plik HRF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HRF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Hitachi CADCore Raster Format Hitachi

Co to jest plik HRF?

Obraz bitmapowy przechowywany w zastrzeżonym formacie opracowanym przez firmę Hitachi. Może zawierać grafikę rastrową kolorową, szarą lub monochromatyczną. Służy do przechowywania danych wyjściowych skanera.

Pliki HRF były obsługiwane przez kilka starszych programów, w tym aplikację CADCore firmy Hitachi. Można je nadal oglądać przy użyciu takich programów, jak SmartPlant Markup firmy Intergraph.

Jak otworzyć plik HRF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HRF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HRF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HRF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HRF

Inne problemy z plikiem HRF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HRF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HRF:

  • plik HRF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HRF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HRF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik