• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HR. Jeżeli chcesz otworzyć plik HR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TRS 80 Image File Format Tandy

Co to jest plik HR?

Grafika rastrowa używana przez systemy komputerowe Tandy TRS-80, które zostały wydane w 1977 r. I przerwane w 1981 r. Można je nadal otwierać przy użyciu aplikacji do przeglądania zdjęć w formacie XnView.

Jak otworzyć plik HR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HR

Inne problemy z plikiem HR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HR:

  • plik HR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik