• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik HPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HotDocs PDF Template Format HotDocs

Co to jest plik HPT?

Szablon utworzony przez HotDocs, aplikację przygotowującą dokument. Przechowuje szablon formularza cyfrowego, który zawiera pola wypełniające. Może zostać opublikowany w dokumencie HPD, który może być wypełniony odpowiedziami użytkowników.

Pliki HPT są podobne do plików .HFT. Obydwa pliki są używane jako szablony, które mogą być wypełnione odpowiedziami użytkowników. Po wypełnieniu szablon HPT może zostać zapisany jako plik .HPD (dokument PDF HotDocs) i drukowany.

Format HPT jest oparty na formacie PDF. HotDocs obsługuje również inny format układu strony Envoy, który był wczesnym konkurentem w formacie PDF. Szablony wysyłające wykorzystują rozszerzenie .HFT.

Jak otworzyć plik HPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HPT

Inne problemy z plikiem HPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HPT:

  • plik HPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik