• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik HPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HotDocs PDF Document Format HotDocs

Co to jest plik HPD?

Dokument utworzony przez HotDocs, aplikację służącą do przygotowywania dokumentów cyfrowych. Zapisuje wypełnione pola (wypełnione odpowiedzi), etykiety i formatowanie układu strony w formie cyfrowej. Często używane do dokumentów prawnych lub ubezpieczeniowych.

Dokumenty HotDocs PDF można wypełnić za pomocą programu HotDocs Filler, aplikacji dołączonej do HotDocs. Jeśli klikniesz dwukrotnie plik HPD, domyślnie otwiera się wypełniacze HotDocs. Możesz też użyć przygotowanej odpowiedzi. Plik ANX wypełnić formularz HPD.

Format HPD jest oparty na formacie Portable Document Format (PDF) firmy Adobe. HotDocs obsługuje również format Envoy (.HFD files). Wysłannik był wczesnym konkurentem w formacie PDF promowanym przez firmę WordPerfect Corporation. HotDocs zdecydowało się na przyjęcie zarówno form Wysłanników, jak i PDF, a zatem opracowano dwa różne typy plików.

Jak otworzyć plik HPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HPD

Inne problemy z plikiem HPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HPD:

  • plik HPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik