• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HMXZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HMXZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik HMXZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HMXZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Help & Manual Help File Compressed XML Project EC Software

Co to jest plik HMXZ?

Projekt dokumentacji pomocy utworzony przez Help & Manual dokumentację techniczną. Zawiera pomoc, w tym tekst strony pomocy, obrazy i formatowanie. Przechowuje wszystkie pliki, w tym plik projektu XML, jako skompresowane archiwum .ZIP.

Projekty HMXZ służą do tworzenia różnego rodzaju dokumentacji pomocy i podręczników technicznych. Mogą być eksportowane do kilku różnych formatów pomocy, w tym: Winhelp (.HLP), HTML Help (.CHM) i format eBook .EPUB.

Inny format projektu Pomoc i podręcznik (pliki .HMXP) również wykorzystuje formatowanie XML dla pliku projektu, ale nie zapisuje wszystkich plików w tym samym archiwum Zip.

Pliki HMXZ i HMXP zostały wprowadzone z pomocą Help & Manual w wersji 5.

Jak otworzyć plik HMXZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HMXZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HMXZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HMXZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HMXZ

Inne problemy z plikiem HMXZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HMXZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HMXZ:

  • plik HMXZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HMXZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HMXZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik