• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik HMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Help & Manual Help File Project EC Software

Co to jest plik HMX?

Projekt dokumentacji pomocy utworzony przez wersję pomocy i podręcznika 4. zapisuje pomoc i ustawienia projektu. Może być eksportowany do różnych formatów, w tym pomocy HTML (.CHM), Winhelp (.HLP), .PDF, pomocy Visual Studio, dokumentów programu Word, książek elektronicznych lub instrukcji drukowania.

Pomoc i wersja podręczna 5 używa plików .HMXZ i .HMXP dla projektów.

Jak otworzyć plik HMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HMX

Inne problemy z plikiem HMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HMX:

  • plik HMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik