• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HMT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HMT. Jeżeli chcesz otworzyć plik HMT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HMT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HighMAT Format Microsoft and Panasonic

Co to jest plik HMT?

Plik używany przez High Performance Media Access Technology (HighMAT), technologię opracowaną wspólnie przez firmę Microsoft i Panasonic, służącą do zapisywania i odtwarzania cyfrowych nośników na płytach CD. Zawiera obrazy, audio i wideo zapisane w zastrzeżonym formacie.

Firma Microsoft przestała obsługiwać oprogramowanie HighMAT. Rozszerzenie HighMAT jest dostępne tylko dla Kreatora zapisu CD w systemie Windows XP.

Jak otworzyć plik HMT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HMT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HMT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HMT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HMT

Inne problemy z plikiem HMT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HMT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HMT:

  • plik HMT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HMT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HMT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik