• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HMS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HMS. Jeżeli chcesz otworzyć plik HMS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HMS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HostMonitor Script Format KS-Soft

Co to jest plik HMS?

Zawiera polecenia, które można uruchomić w programie HostMonitor, programie do monitorowania serwera. Sformatowany jako plik tekstowy z jednym poleceniem w wierszu. Komendy są niewrażliwe na małe litery, podczas gdy parametry są rozróżniane na wielkie i małe litery. Komentarze zaczynają się średnikiem.

Pliki HMS zazwyczaj odnoszą się do odpowiednich plików TestList (.HML). Przykłady komend HostMonitor to między innymi "NewTestList", "LoadTestList", "AppendTestList", "ImportFromFile" i "SaveTestList".

Jak otworzyć plik HMS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HMS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HMS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HMS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HMS

Inne problemy z plikiem HMS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HMS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HMS:

  • plik HMS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HMS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HMS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik