• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HMI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HMI. Jeżeli chcesz otworzyć plik HMI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HMI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HMI Audio Format Human Machine Interfaces

Co to jest plik HMI?

Plik audio utworzony w formacie HMI (Human Machine Interfaces), podobny do MIDI. Używane przez starsze gry wideo takie jak Carmageddon, Hover i Terminator: SkyNET. Teraz jest przestarzały format, ale może nadal być odtwarzany przez niektórych odtwarzaczy audio MIDI.

Jak otworzyć plik HMI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HMI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HMI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HMI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HMI

Inne problemy z plikiem HMI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HMI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HMI:

  • plik HMI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HMI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HMI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik