• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HMA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HMA. Jeżeli chcesz otworzyć plik HMA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HMA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony MiniDisc Audio Format Sony

Co to jest plik HMA?

Plik audio stworzony przez graczy Sony Hi-MD (MiniDisc). Zawiera dane audio nagrane przy użyciu specjalnego kodeka Sony ATRAC3plus. Można kopiować do komputera za pomocą programu Sony SonicStage.

Pliki HMA nie są już obsługiwane przez firmę Sony.

Jak otworzyć plik HMA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HMA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HMA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HMA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HMA

Inne problemy z plikiem HMA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HMA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HMA:

  • plik HMA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HMA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HMA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik