• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HKM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HKM. Jeżeli chcesz otworzyć plik HKM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HKM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Havok Movie Format Havok

Co to jest plik HKM?

Film lub animacja utworzona przy użyciu oprogramowania do tworzenia gier Havok. Zazwyczaj animacja fizyczna 3D lub podobny typ wideo. Można je obejrzeć przy pomocy narzędzia Visual Debugger firmy Havok, narzędzia do diagnozowania wydajności między różnymi platformami.

Programy Havok obejmują zachowanie Havok, fizykę Havok, animację Havok, okrucień Havok i zniszczenie Havok. Pobieranie plików Havok Physics i Havok Animation jest sponsorowane przez firmę Intel.

Jak otworzyć plik HKM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HKM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HKM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HKM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HKM

Inne problemy z plikiem HKM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HKM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HKM:

  • plik HKM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HKM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HKM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik