• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HKDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HKDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik HKDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HKDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple ITunes Database Format Apple

Co to jest plik HKDB?

Biblioteka muzyczna generowana przez iTunes, program do odtwarzania multimediów. Przechowuje bazę danych metadanych muzyki, w tym tytuły piosenek, gatunki, kompozytorów, długości i inne informacje muzyczne. Używany przez oprogramowanie do organizowania kolekcji muzycznych.

iTunes częściej stosuje pliki .ITL do przechowywania bibliotek muzycznych.

Jak otworzyć plik HKDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HKDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HKDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HKDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HKDB

Inne problemy z plikiem HKDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HKDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HKDB:

  • plik HKDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HKDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HKDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik