• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HJT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HJT. Jeżeli chcesz otworzyć plik HJT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HJT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TreePad Editor Format Freebyte.com

Co to jest plik HJT?

Plik utworzony przez oprogramowanie TreePad 6 lub starsze oprogramowanie do zarządzania informacjami osobistymi. Zawiera zestaw dokumentów strukturyzowanych jako hierarchia "węzłów". obsługuje tekst, obrazy, hiperłącza, dane strukturalne i inne osobiste treści dla każdego węzła.

TreePad 7 i późniejsze użycie rozszerzenia pliku .TPD, ale nadal można otwierać pliki HJT.

Jak otworzyć plik HJT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HJT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HJT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HJT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HJT

Inne problemy z plikiem HJT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HJT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HJT:

  • plik HJT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HJT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HJT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik