• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HIPNC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HIPNC. Jeżeli chcesz otworzyć plik HIPNC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HIPNC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Houdini Apprentice Format Side Effects Software

Co to jest plik HIPNC?

Plik obrazu 3D stworzony przez Houdini Apprentice, wersję próbną pełnego oprogramowania do modelowania Houdini 3D. Umieszcza trójwymiarowe obiekty i właściwości animacyjne na scenie. Może być renderowane przy użyciu oprogramowania, ale przy niższej rozdzielczości z pełnej wersji. Często używane w ustawieniach edukacyjnych lub przez artystów do osobistego rozwoju portfela.

Uczeń Houdini jest dostępny w bezpłatnych i HD edycjach. Chociaż bezpłatna edycja umożliwia robienie zdjęć i animacji do rozdzielczości 720x576, wersja HD umożliwia animacje w formacie 1920x1080 i nie ma ograniczeń w zakresie rozdzielczości zdjęć. Wersja HD usuwa znak wodny umieszczony na zdjęciach i animacjach bezpłatnej wersji.

HIPNC oznacza program Houdini Project niekomercyjny, ponieważ te pliki nie są przeznaczone do użytku komercyjnego. Pełna wersja komercyjna Houdini używa plików .HIP.

Jak otworzyć plik HIPNC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HIPNC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HIPNC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HIPNC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HIPNC

Inne problemy z plikiem HIPNC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HIPNC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HIPNC:

  • plik HIPNC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HIPNC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HIPNC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik