• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HIF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HIF. Jeżeli chcesz otworzyć plik HIF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HIF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Quicken Online Format Intuit

Co to jest plik HIF?

Typ pliku używany do przechowywania danych finansowych w starszych wersjach oprogramowania Quicken personal and business finance. Zapisuje informacje, takie jak transakcje i inwestycje. Nie obsługiwane przez ostatnie wersje oprogramowania Quicken.

Jak otworzyć plik HIF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HIF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HIF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HIF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HIF

Inne problemy z plikiem HIF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HIF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HIF:

  • plik HIF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HIF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HIF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik