• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HHH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HHH. Jeżeli chcesz otworzyć plik HHH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HHH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Power C Precompiled Header Format Power C

Co to jest plik HHH?

Prekompilowany nagłówek zawierający informacje, do których odwołuje się program Power C. Podobny do pliku .HH, ale używany przez program do projektowania oprogramowania Power C.

Power C to starszy kompilator C kompatybilny z ANSI, który wymaga bardzo małych zasobów.

Jak otworzyć plik HHH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HHH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HHH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HHH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HHH

Inne problemy z plikiem HHH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HHH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HHH:

  • plik HHH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HHH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HHH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik