• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HHC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HHC. Jeżeli chcesz otworzyć plik HHC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HHC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HTML Help Table Of Contents Format Microsoft

Co to jest plik HHC?

Plik utworzony przez HTML Help Workshop, program służący do tworzenia dokumentacji oprogramowania HTML w systemie Windows. Zapisuje spis treści (lub mapę witryną) używane przez Pomoc firmy Microsoft. Umożliwia przeglądanie dokumentacji pomocy w przeglądarce internetowej.

Jak otworzyć plik HHC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HHC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HHC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HHC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HHC

Inne problemy z plikiem HHC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HHC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HHC:

  • plik HHC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HHC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HHC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik