• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HH. Jeżeli chcesz otworzyć plik HH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
C++ Header Format N/A

Co to jest plik HH?

Zawiera informacje nagłówkowe, do których odwołuje się plik kodu źródłowego C ++. Mogą zawierać dodatkowe zmienne, stałe, funkcje lub inne dane używane przez program C ++. Zazwyczaj odwołuje się na początku kodu źródłowego.

Jak otworzyć plik HH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HH

Inne problemy z plikiem HH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HH:

  • plik HH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik