• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik HFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MacImage Macintosh HFS Disk Image Format N/A

Co to jest plik HFS?

Plik obrazu dysku utworzony w formacie hierarchicznego systemu (Hierarchical System Format - HFS), formacie systemu plików używanym przez komputery Mac. Zawiera pliki i foldery, które byłyby zapisywane przez komputer Mac. Może być otwarty przez 7-Zip na komputerach osobistych.

Jak otworzyć plik HFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HFS

Inne problemy z plikiem HFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HFS:

  • plik HFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik