• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HEARTSSAVE-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HEARTSSAVE-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik HEARTSSAVE-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HEARTSSAVE-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Hearts Saved Game Format Microsoft

Co to jest plik HEARTSSAVE-MS?

Zapisany plik gry utworzony przez Microsoft Hearts, gra kartowa dołączona do systemu Windows. Zapisuje karty w ręku każdego gracza, a także liczbę zdobytych trików. Pozwala graczowi kontynuować pracę, gdzie ostatnio pozostawił.

Pliki HEARTSSAVE-MS nie są ręcznie zapisywane przez użytkownika. Zamiast tego wychodząc z Hearts, zostaniesz zapytany, czy chcesz zapisać istniejący postęp w grze. Jeśli wybierzesz przycisk Save, Hearts tworzy plik zapisu w katalogu [users] Zapisane gryMicrosoft GamesHearts. Gdy otworzysz Hearts ponownie, zapytasz, czy chcesz kontynuować ostatnią grę.

Jak otworzyć plik HEARTSSAVE-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HEARTSSAVE-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HEARTSSAVE-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HEARTSSAVE-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HEARTSSAVE-MS

Inne problemy z plikiem HEARTSSAVE-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HEARTSSAVE-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HEARTSSAVE-MS:

  • plik HEARTSSAVE-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HEARTSSAVE-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HEARTSSAVE-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik