• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HDT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HDT. Jeżeli chcesz otworzyć plik HDT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HDT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Photoshop HDR Toning Preset Format Adobe Systems

Co to jest plik HDT?

Plik ustawień utworzony przez program Photoshop CS5 lub nowszy. Zapisuje ustawienia służące do regulacji obrazu HDR (High Dynamic Range). Zawiera ustawienia kolorów, tonów i innych.

Kilka ustawień wstępnych tonera HDR jest dołączonych do instalacji programu Photoshop i jest przechowywanych w katalogu Presets / HDR Toning /. Można również tworzyć własne ustawienia wstępne i zapisywać je w oknie Tonowania HDR.

Jak otworzyć plik HDT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HDT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HDT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HDT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HDT

Inne problemy z plikiem HDT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HDT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HDT:

  • plik HDT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HDT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HDT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik