• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HDMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HDMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik HDMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HDMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Heap Dump Format Microsoft

Co to jest plik HDMP?

Nieskompresowany plik zrzutu błędów generowany przez system Windows XP / Vista, gdy program ma błąd lub awarie. Zawiera "zrzut" stanu programu, gdy wystąpił błąd i inne istotne dane systemowe zarejestrowane w czasie wystąpienia błędu.

Skompresowane pliki zrzutu Heapu są zapisywane jako pliki Minidump (.MDMP) i mogą być wysyłane do firmy Microsoft jako część procesu zgłaszania błędów i procesu ustalania błędów.

Ustawienia raportowania błędów systemu Windows są zapisywane w Rejestrze systemu Windows pod "HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsWindows Error Reporting".

Zazwyczaj nie należy otwierać plików HDMP, chyba że zdiagnozowano awarię programu w kontrolowanym środowisku oprogramowania.

Jak otworzyć plik HDMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HDMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HDMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HDMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HDMP

Inne problemy z plikiem HDMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HDMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HDMP:

  • plik HDMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HDMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HDMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik