• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HDM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HDM. Jeżeli chcesz otworzyć plik HDM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HDM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HDML Handheld Device Markup Language Format Openwave

Co to jest plik HDM?

Strona WWW napisana w języku znaczników urządzeń przenośnych (HDML). Przeznaczony do przenośnych urządzeń elektronicznych, takich jak smartfony i PDA. Pliki HDML są przesyłane do urządzeń używających protokołu HDTP (Handheld Device Transport Protocol), a nie HTTP, który jest używany dla stron HTML.

Pliki HDML zazwyczaj używają rozszerzenia pliku .HDML.

Jak otworzyć plik HDM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HDM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HDM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HDM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HDM

Inne problemy z plikiem HDM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HDM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HDM:

  • plik HDM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HDM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HDM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik