• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik HDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Procomm Plus Alternate Download Format Listing Format HotDocs

Co to jest plik HDL?

Plik utworzony przez HotDocs oprogramowanie do przygotowania formularzy cyfrowych. Zapisano w formacie XML i zawiera odniesienia do zasobów używanych przez program. Mogą zawierać szablony tekstowe (pliki .WPT, .DOT lub .RTF) zwane "klauzulami", "użytkownikami odpowiedzi" (pliki .ANX) lub nawet zewnętrznymi adresami internetowymi. Zawiera również opis każdego odnośnego zasobu.

Biblioteki HotDocs są zapisywane w następującym katalogu: Moje dokumentyHotDocsLibraries.

Szablony, do których odwołują się pliki HDL, są przechowywane w następującym katalogu: Moje dokumentyHotDocsTemplates.

Jak otworzyć plik HDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HDL

Inne problemy z plikiem HDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HDL:

  • plik HDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik