• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HDK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HDK. Jeżeli chcesz otworzyć plik HDK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HDK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HotDocs Registration Format HotDocs

Co to jest plik HDK?

Plik używany przez HotDocs, program przygotowania dokumentu. Zawiera klucz wydawcy wymagany do rejestracji szablonów do użytku komercyjnego z odtwarzaczem HotDocs. Dostarczane klientowi przez przedstawiciela handlowego HotDocs po zakupie.

Po otrzymaniu pliku HDK należy skopiować go do folderu instalacyjnego programu HotDocs. Po skopiowaniu nowe opcje programu są dostępne podczas publikowania szablonów.

Jak otworzyć plik HDK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HDK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HDK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HDK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HDK

Inne problemy z plikiem HDK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HDK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HDK:

  • plik HDK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HDK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HDK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik